Dodaj do ulubionych
Raport
4000.00 zł Dostępne
Karolina
Opublikowano: Sierpień 25, 2020

Zatrudnię Operatora Produkcji

Opublikowano: Sierpień 25, 2020 | Kategoria: Praca fizyczna | Miasto:: Wrocław, dolnośląskie, Poland

Obowiązki:

• aktywna obserwacja pracy maszyn,
• kontrola procesu produkcyjnego,
• kontrola parametrów produkcyjnych,
• załadunek materiałów do maszyny przy pomocy specjalnych wózków,
• dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• umiejętność obsługi pakietu Office, w szczególności znajomość programu Excel,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym (12-godzinny dzień pracy).

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę,
• umowa na okres 2 lat,
• wynagrodzenie 3600 zł brutto + premia,
• dofinansowanie na obiady,
• darmowy transport z pracy i do pracy,
• opieka medyczna Medicover,
• karta Multisport,
• ubezpieczenie na życie Compensa,
• dofinansowanie z Zakładowego Fundusz Świadczeń Socjalnych na święta,
• dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
• bogaty pakiet szkoleń.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
E-mail: [email protected]
Tel.: 602 332 732